23.03.2018
UkraineEnglish (United Kingdom)
«Голосіївська весна 2016»

Вже впродовж багатьох років поспіль нас дивує, радує та надихає фестиваль «Голосіївська весна», давно перетворившись на справжнє свято таланту, краси та молодості. Він об’єднав творчу молодь з багатьох куточків України. От і цей рік не став винятком.

 

 

14 квітня 2016 року відбувся творчий звіт колективів художньої самодіяльності ВП НУБіП України «Мукачівський аграрний коледж» у рамках ХХХV  Міжнародного фестивалю художньої творчості «Голосіївська весна  2016».

 

 З вітальним словом виступив директор коледжу - Садварі Юрій Юрійович. Він зазначив, що в закладі є багато талановитих студентів, а цей фестиваль - це ще одна можливість їм творчо заявити про себе.

 

Мистецьке свято розпочав чарівний вальс «Глорія» у виконанні студентів коледжу.

  

Порадували і схвилювали своїми ліричними піснями Гвоздєва Діана, Паук Вікторія, Туряниця Марія, Саламова Арзу та вокальний ансамбль «Джерело».

 

 У барвистий вінок мистецького свята вплели свої стрічки Піняшко Михайло і Тацин Христина, котрі декламували поезію „Україно, ти моя молитва”, Попович Тетяна із поезією Василя Гея «Народна пісня».

 

Завершальними акордами концертної програми стали колектив «Free flight» з композицією «Break out» та хореографічний ансамбль «Барвінок» з танцем «Циганський».

 


Відшуміла “Голосіївська весна”, та не затихає життя в коледжі. Дружна коледжівська сім’я продовжує творчо розвиватись та самовдосконалюватись, творити та дивувати, пізнавати та зачаровувати.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Додаткова та корисна информація